Etkinlik Haberleri Konser

Alexander Rudin ve Hüseyin Sermet Konseri!

Alexander Rudin ve Hüseyin Sermet Konseri!

31 Ekim 2013 20:30

Aya İrini Müzesi, İstanbul

“İstanbul Bach Günleri”, bu sene 10. yılını kutluyor. 10 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek müzik şöleni sizi bekliyor.

Başlangıcından bugüne, Gustav Leonhardt gibi efsanevi büyükleri ve eski müziğin dünyadaki en önemli isimlerini İstanbul’a getiren “Bach Günleri” zaman içerisinde seyircisinin beğenisini ve güvenini kazanarak bir sonraki festival programını merakla bekleyen bir müdavimler topluluğu oluşturabilmiş, bu yönüyle de Avrupa‘da da en çok dikkat çeken “eski müzik” festivallerinden biri olmuştur.

“Bach Günleri” bu sene, Avrupa Birliğinin Kültür Elçisi European Union Baroque Orchestra’nın 10 Ekim 2013 Perşembe günü saat 20:30’da St. Antuan Kilisesi’nde vereceği konserle başlayacak.

28 Ekim gecesi de, dünyaca ünlü Romen kemancı Alexandru Tomescu’yu yine St. Antuan Kilisesi’nin muhteşem atmosferinde dinleyeceğiz. Concertgebaouw (Amsterdam), Theathre des Champs Elysees (Paris), Carnegie Hall (New York) gibi dünyaca ünlü konser salonlarında resitaller veren Alexandru Tomescu bu konserde Bach’ın solo sonat ve partitalarını çalacak.

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 100.00 TL

2. Kategori – 78.00 TL

3. Kategori – Tam 56.00 TL Öğrenci 31.00 TL

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven birkaç arkadaş bir araya geldik sevdiğimiz yerleri paylaşıyoruz. Bekleyin bizi; gezip gezip yazacağız...

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...