Mekan

Mekan: San Marco’s Kafe

Bakırköy çevresinde bulunmaktaysanız, bir arkadaşınızla oturmak için güzel bir mekana her daim ihtiyaç duymaktasınız . Çevrede bir çok mekan olmasına karşın bir türlü rahat edeceğiniz bir yer bulamıyorsunuz. Ya AVM’lerdeki kahve zincirleri ya da İncirli Caddesi üzerindeki herkesin çevresi ile alakadar olduğu, sürekli şikâyet ettiğiniz ama yine de gittiğiniz sıkış sıkış mekânların birinde soluğu almaktasınız.

san marcos

İşte bu mekânlara alternatif olarak açılmış San Marco’s Cafe…

Kafeye bir İtalyan kafesi demek mümkün… İsmini Venedik’in San Marco’s Meydanı’ndan almış ve Venedik’in en güzel fotoğraflarıyla dekore edilmiş. Özellikle tavanlarındaki gondol resmi benim favorilerimden… San Marco’s Kafe’de, İtalya konseptine yakışır şekilde çok güzel kahveler ve birbirinden leziz yemek ya da aperatifler bulabilirsiniz. Bu yüzden lezzetli sandviç ya da yemekleri tatmanız için aç gitmenizi öneririm. Mekânın leziz yemekleri ve kahveleri yanında servis kalitesi de gerçekten mükemmel; garsonların hepsi çok kibar ve güler yüzlüler; fiyatlar ise makul denebilecek düzeyde. San Marcos’un tek kötü yanı (sizi hiç rahatsız etmese de) bazen biraz kalabalık olması fakat buranın Bakırköy için bir vaha olduğunu düşünürsek sanırım bu şikâyet edilmemesi gereken doğal bir sonuç. Çünkü mekân kalabalık olmasına karşın sakinliğinden hiç bir şey kaybetmiyor.

Bakırköy’de böyle bir mekanın bulunması gerçekten sevindirici. Yolunuz düşerse ya da düşecekse AVM’lerde oturmaktansa buraya gitmenizi tavsiye ederim.

öngörsel

 

İletişim Bilgileri :

San Marco’s Caffé – Caffé & Ristorante Italiano
Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:50/1
Bakırköy / İSTANBUL – TR :
Telefon:+90 212 660 80 20

İnternet Sitesi:

http://www.sanmarcoscaffe.com/

Betül DOĞRU

Gezmeyi seven biri işte....

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...