Etkinlik Haberleri Konser

Aerosmith Konseri

Rock’n Roll’un efsane grubu Aerosmith, dünya turnesi kapsamında 14 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul’da İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak.

World ile Aerosmith konserinde World’e özel %20 indirim fırsatı!

Kampanya koşulları:
• Kampanya kapsamında 1-30 Nisan 2014 tarihleri arasında internet sitesi üzerinden World ile Aerosmith konser bileti alımlarında %20 indirim kazanacaktır.
• Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez indirim ve en fazla 300 TL kazanma hakkına sahiptir.
• Kazanılan indirimler 16 Mayıs 2014 tarihine kadar kredi kartlarına indirim olarak yansıtılacaktır.
• Tüm Business Kartlar, Debit Kartlar, ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
• Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
• Yapı Kredi Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hard Rock sunar: Efsane grup Aerosmith Türkiye’de…

Dünyayı kasıp kavuran ve rock ruhunu şehirden şehire yayan dünyaca ünlü Hard Rock, Türkiye’de ilk kez Aerosmith’i sunarak, Türkiye’nin en heyecan verici şehri İstanbul’un kalbindeki en yeni cafe mekanının büyük açılışını açıkladı!

BKM ve MAP İletişim organizasyonuyla, Türkiye’de ilk kez konser verecek olan grup, unutulmaz şarkılarının yanı sıra 11 yıl aradan sonra tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk stüdyo albümü Music From Another Dimension’dan da şarkılar seslendirecek.

Rolling Stone dergisinin “Tüm Zamanların En Büyük 100 Sanatçısı” listesinde yer alan Aerosmith, 66,5 milyonu ABD sınırları içinde olmak üzere, sattığı 150 milyon albüm ile “gelmiş geçmiş en fazla albüm satan Amerikalı rock grubu” olarak tarihe geçti. 2001 yılında Rock and Roll Hall of Fame tarafından onurlandırılan grup, başta 4 Grammy ödülü olmak üzere birçok ödülün de sahibi…

Aerosmith, Steven Tyler (vokal), Joe Perry (gitar), Tom Hamilton (bas), Joey Kramer (davul) ve Brad Whitford’tan (gitar) oluşuyor.

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven birkaç arkadaş bir araya geldik sevdiğimiz yerleri paylaşıyoruz. Bekleyin bizi; gezip gezip yazacağız...

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...