Etkinlik Haberleri Konser

Cody Simpson Life Park’ta!

Yeni fenomen Cody Simpson, 17 Haziran’da dünya turnesi kapsamında İstanbul’da Life Park’ta sahne alıyor.

“Yeni Justin Bieber” olarak lanse edilen Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson dünya turnesi kapsamında İstanbul’a geliyor. 17 Haziran’da Lifepark’ta sahne alacak Cody Simpson İstanbul konserini Twitter’da duyurması büyük ilgi ile karşılandı.

İlk şarkısını 7 yaşında yazan Cody Simpson, 2009 yılında Youtube’da yayınladığı kendi müzik videosu Flo Rida tarafından keşfedildi ve Flo Rida ile düet yaptığı İyiyi isimli şarkı ile listelerde yıldızlaştı.

Cody Simpson’un 4 U ismini verdiği ilk mini albümü, 21 Aralık 2010′da yayınlandı. İyiyi hit’i de bu albümde yer aldı. 20 Eylül 2011′de yayınlanan altı şarkılık ikinci mini albümü ise Coast to Coast ismini taşıyor. 2012 yılında yayınladığı Paradise albümünün hemen ardından 2013 yılında Surfers Paradise albümünü hayranları ile paylaştı. Cody Simpson, Avustralyalı olmasından ötürü sörfe ve yüzmeye ilgi duyuyor. Simpson’ın ayrıca yüzmede madalyaları da var.

Hayranlarının yoğun ilgisi üzerine turnesine İstanbul’u ekleyen Simpson dünya gençliğinin müzik fenomeni haline geldi. Sosyal medyada gün geçtikçe yükselen sanatçının Facebook’ta 7 milyon, Twitter’da 6,5 milyon ve Instagram’da 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan sanatçı, Youtube’ta 110 milyondan fazla kez tıklanma rekoru ile Justin Bieber’in tahtına oturacağı konuşuluyor.

ONLINE BILET SATIN AL

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven birkaç arkadaş bir araya geldik sevdiğimiz yerleri paylaşıyoruz. Bekleyin bizi; gezip gezip yazacağız...

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...