Etkinlik Haberleri Konser

Efsane Gitarist #JoseFeliciano İstanbul’da!

Efsane gitarist Jose Feliciano geliyor!

Yaşayan efsane gitarist Jose Feliciano uzun bir aradan sonra 1 Haziran günü Life Park’ta hayranlarıyla yeniden bir araya geliyor.

Doğuştan kör olan Porto Rikolu şarkıcı ve gitarist ‘’Yaşayan En İyi Gitarist’’ ünvanını elinde bulunduruyor olmasının yanı sıra sekiz Grammy ödülü ve on altı Grammy adaylığı kazanmıştır. Dünya çapında ise sayısız prestij ödülleri bulunuyor.


‘’Light My Fire’’, ‘’Feliz Navidad’’, ‘’California Dreamin’’ gibi dünyaca bilinen pek çok şarkının yaratıcısı Jose Feliciano’nun gerçek adı ise ‘’Jose Montserrate Feliciano Garcia’’dır.
Özellikle soft rock, akustik, latin pop ve boleronun kralı olarak bilenen sanatçı dünya müzik tarihinde yaşayan efsane olarak müzik yaşamına devam ediyor..
1 Haziran Pazar günü Sarıyer, Bahçeköy’de bulunan İstanbul’un yeni etkinlik mekanı Life Park’ta sahne alacak Jose Feliciano, melodileriyle sevenlerini büyülemeye geliyor.

ONLINE BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYIN…

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven birkaç arkadaş bir araya geldik sevdiğimiz yerleri paylaşıyoruz. Bekleyin bizi; gezip gezip yazacağız...

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...