Etkinlik Haberleri Mekan

Galata Roof’ta Blogger Gecesi #geziko

Geçtiğimiz günlerde Geziko sitesinde “Türkiye’nin İlham Dolu Seyahat Blogları Listesi” yayımlandı. Listede sitemiz de yer aldı ve 27 Haziran’daki #Geziko TalkandTravel gecesine davet edildik. Haliyle gitmemek olmaz dedik ve web sitemiz adına katılacağımı bildirdim.

Serin bir havada güzel bir ortamda gerçekleşen yemek için organizasyon sahibi #geziko Galata’da bulunan Galata Roof isimli mekanı seçmişti. Oldukça başarılı bir tercihti aslında. Manzarasına söylenecek bir kelime yoktu gerçekten de. Bir tarafta asırlık Galata Kulesi diğer tarafta tarihi yarımada ve Topkapı Sarayı , bir diğer tarafta da kız kulesi ve Üsküdar sahili…

Türkiye’deki önde gelen seyahat blogu sahiplerinin aynı masada oturup birlikte deneyimlerini paylaştığı, yeni yerlere dair planlarını anlattıkları gece benim adıma oldukça eğlenceli , bir o kadar da eğitici oldu. Bir araya gelmemizi sağlayan Geziko web sitesine bu anlamda teşekkür etmek gerekir. Yine fotoğraf sanatçısı Dilan Bozyel‘in fotoğraf macerası üzerine yaptığı minik sunum da ilgi çekiciydi oldukça. Sonrasında başlayan yemek ve jazz konseri de gecenin eksiksiz geçmesi için yeterliydi.

Kimler vardı peki bu gecede?

Gezmeninsonuyok ile Seyhan Ahen, Sarenesse, Azgezmiş ile Hakkı Ceylan, Fatih Yollarda ile  Fatih Kibar, Yoldaki İzler ile Fatih Yıldız, Gezgin Çift, GezentiGurmeAnne , beklebizi.com ,  Gezmelerdeyim ile Kenan Yıldırım, Gezivia.com, yildirimozan.com ile Ozan Yıldırım, Gezecegiz.com, Cokgezenadam.com, gidipgormeli.com ve kesfetsene.com geceye katılan blogerlardan sadece bir kaçıydı!

beklebizi.com

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven birkaç arkadaş bir araya geldik sevdiğimiz yerleri paylaşıyoruz. Bekleyin bizi; gezip gezip yazacağız...

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...