Meraklısına Fırsat Haberleri

Jollytur

Havaların ısınmasıyla akıllarda oluşan ilk şey şüphesiz ki yaz mevsimi. Yaz mevsimi ile birlikte anılan bir diğer şey ise şüphesiz yaz tatili.

Pek çok çalışan yıllık izinlerini yaz tatillerinde harcamakta. Bu yaz tatilleri için güzel planlamalar yapmak da anlamına geliyor. Kimileri için bu tatiller evde dinlenmek anlamına gelse de çoğunluk tatilini deniz, kum ve güneş üçlüsünden yana kullanmakta.

Tercihini evlerinden yana kullananlar için tek yapmaları gereken işten eve gelmek ve birkaç gün boyunca evden dışarı çıkmamak. Ancak yıllık izinlerini ya da tatil günlerini dışarıda ya da otellerde geçirmek isteyenler için yapmaları gerekenler listesi biraz uzun. İlk olarak yapılması gereken nereye gidileceğine karar vermek. Ardından nerede nasıl ne şekilde konaklanılacak, konaklama şekli nasıl olacak bunlara karar verilmeli. Fakat tüm bu bahsettiklerimiz tabir-i caizse dile kolay. İstenilen yer ile tatil bütçesinin birbirini desteklemesi önemli. En azından benim için.

Geçen yaz tatilimi ev işlerinden uzak kalıp bir otelde geçirmeyi tercih etmiştim. Tabi bir süre için bu durum sadece tercihte kaldı zira kalmak istediğim oteller tatil bütçemi fazlası ile aşmaktaydı. O zamanlar Jollytur.com ile tanışmamıştım gerçi.  Masamın başında oturmuş elimde kâğıt kalem ile bütçe hesaplaması yaparken şans eseri bilgisayar ekranımda beliren bir reklama tıklamam ile jollytur.com’da buldum kendimi. Site içinde yurtiçi otellerinde konaklama imkânının yanı sıra yurtdışı otellerinde uygun fiyata konaklama imkânı da sunuyor olması tatil tercihlerimi gözden geçirmeme neden oldu. Vakit kaybetmeden sistem üzerinden üyelik alıp fırsatları incelemeye koyuldum. Jollytur konaklama imkânlarının  yanı sıra gemi turları ile de tatil tanımınızı genişletmekte. Site içerisinde yer alan seyahat planlayıcı ile size uygun tarihlerde nerede, kaç kişi olarak konaklayacağınızı kolaylıkla seçebiliyorsunuz. Yine site içerisinde yer alan acente bilgileri ile size en yakın acenteyi seçerek acente yetkililerinden yüz yüze bilgi almak mümkün. Ben gerek online gerekse acentelerindeki hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Kaliteli ve uygun fiyata tatil arayanlardansanız Jollytur tam size göre.

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven birkaç arkadaş bir araya geldik sevdiğimiz yerleri paylaşıyoruz. Bekleyin bizi; gezip gezip yazacağız...

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...