Meraklısına Fırsat Haberleri

#OnlineBilet ve Ali Osman Ulusoy

İnternet üzerinden yaptığımız alışverişlere bir yenisi daha eklendi: online bilet. Peki, bu online bilet tam olarak nedir ve nasıl temin edilir? Bugün, milenyum çağında yaşayan bizler için teknoloji ve beraberinde gelişen internet yaşamımızın olmazsa olmazı. Gerek bilgisayarlarımız, gerek akıllı telefonlarımız, gerekse internete erişim sağlayabildiğimiz tüm cihazlarımız vasıtasıyla pek çok işlemi birkaç parmak hareketi ile halledebilir duruma geldik. Bu işlemler arasında yok yok. Tüm kitap, kıyafet, mobilya ihtiyaçlarımızı internet üzerinden giderebildiğimiz gibi yemek ve ulaşım ihtiyaçlarımızı da yine aynı yolla karşılayabilir hale geldik.

Online bilet ya da bilinen diğer bir adıyla e-bilet basılı olmayan elektronik, sanal biletlere verilen genel isimdir. Belirtilen sistem üzerinden gerekli prosedürler izlenerek gerçekleştirilen talimatlar ve ödeme kanalları yoluyla sahip olunan bilet türlerine verilen genel addır. Yolculuklarımızı gerçekleştirmek adına gerek duyduğumuz biletleri temin etmek adına eskinden seçtiğimiz firmanın bilet acentasına gider ve biletimizi satın alırdık. Bu hem zaman kaybına yol açar hem de gişeye gitme zahmetinde bulunurduk. Oysa artık günümüzde bu durum tamamen değişti. Onlinebilet.com üzerinden dilediğiniz firmaya ait yolculuk seferlerine ulaşabilir, size uygun olan istediğiniz gün ve saate ait seferlerden biletinizi satın alabilirsiniz.

120’ye yakın birbirinden farklı firmalar arasında tercih edebileceğiniz Ali Osman Ulusoy, firma bünyesindeki 50’den fazla otobüsü ile özellikle Trabzon üzerinden tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir. Ali Osman Ulusoy firması Karadeniz Bölgesi’nin lider firması olan Ulusoy içerisinden 1973 yılında çıkan bir anlaşmazlık dolayısıyla ayrılmış ve sektördeki yoluna devam etmiştir. Bilhassa ağırlıklı olarak Karadeniz Bölgesi’ne ve Trabzon’a yapacağınız yolculuklarda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Ali Osman Ulusoy firmasının seferlerine ulaşmak için buraya tıklayınız. Size uygun olan seferi belirledikten sonra geriye kalan tek şey ödemeyi gerçekleştirmek. Onlinebilet.com’un güvenli ödeme sistemi ile bu işlemi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven birkaç arkadaş bir araya geldik sevdiğimiz yerleri paylaşıyoruz. Bekleyin bizi; gezip gezip yazacağız...

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...