Etiket: açıkhava

Goran Bregovic 11 Ağustos’da Açıkhava’da

Etkinlik Haberleri Konser

Goran Bregovic 11 Ağustos’da Açıkhava’da

goran bregovicBalkanlar’ın en tanınan müzisyenlerinden Goran Bregovic İstanbul’da…

Bestelediği film müzikleri ve Candan Erçetin, Sezen Aksu gibi sanatçılar tarafından seslendirilen parçalarıyla tanınan başarılı besteciyi dinlemek için 11 Ağustos günü Harbiye Açıkhava Sahnesi‘ne gidebilirsiniz.

Balkan kültürünün izlerini taşıyan parçaları dinlemek ve güzel bir akşam geçirmek için bu konseri kaçırmayın derim.

Bilet fiyatları 45 TL’den başlıyor 176 TL’ye kadar çıkıyor.

 

 

Monica Molina Açıkhava’da

Etkinlik Haberleri Konser

Monica Molina Açıkhava’da

Aşk şarkılarının büyülü sesi Monica Molina, kariyerinin en özel şarkıları ve yepyeni albümü Mar Blanca ile Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 6 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde! 

Yurdumuza gelen yüzlerce şarkıcı arasında bizlerle gönül bağı kuran, yurt dışındaki röportajlarında Türkiye’yi öve öve bitiremeyen İspanyol diva Monica Molina, çıkardığı tüm albümleri ile Türkiye’de büyük satış rakamlarına ulaşmaya devam ediyor. Biletleri haftalar öncesi tükenen, konserleriyle büyük bir hayran kitlesi kazanan yıldız; İspanya’nın efsanevi şarkıcısı babası Antonio Molina’nın en önemli şarkılarını yeniden yorumladığı Mar Blanca albümünün dünya turnesi kapsamında Türkiye’de!

Continue reading “Monica Molina Açıkhava’da” »

Dr.House / Hugh Laurie ile Blues 9 Temmuz’da Açıkhava’da

Etkinlik Haberleri Konser

Dr.House / Hugh Laurie ile Blues 9 Temmuz’da Açıkhava’da

“House” dizisini izleyenler başroldeki Hugh Laurie’yi bilirler.

Hugh Laurie oyuncu olmasının dışında aynı zamanda komedyen, yazar, yönetmen ve başarılı bir müzisyen. Laurie 21. İstanbul Caz Festivali kapsamında İstanbul’da sahne alacak. Blues tarzında söyleyen Laurie, şarkılarını seslendirmenin dışında konserlerinde gitar veya piano da çalıyor. Enerjisi yüksek ve neşeli sahne perfomansı sergileyen ve mütevazi bir müzisyen olan Laurie’yi blues severlere öneriyorum.

Konser 9 Temmuz çarşamba günü 21:30’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.

Bilet fiyatları 56 TL’lik öğrenci biletinden başlıyor en yüksek fiyat olan 375 TL’lik sahne önü bilete kadar ulaşıyor. Ancak şu an itibariyle düşük fiyat kategorisinde olan biletler tükenmiş olabilir. Gitmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Laurie dinlemeye değer bir müzisyen, pişman olmayacaksınız :)

 

hugh laurie

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...