Etiket: ceylan ertem

#CeylenErtem Dorock XL’de

Etkinlik Haberleri Konser

#CeylenErtem Dorock XL’de

Yazın son bulmaya yüz tutmuş günlerde, sonbaharın habercisi ruhsal evinime sokabilecek seslerden biriydi onunkisi, tanışmamız bir arkadaşımın şarkılarını ofiste söylemesiyle başlamış, başlarda oldukça mesafeli, hatta antipatik bulmuştum. Sonra bir cuma akşamı işten çıkıp İstiklal’in soğuk ve ıslak sokaklarına çıktığımızda kafamız da içilen içkinin etkisiyle biraz da iyiyken Terkos pasajının oradaki Bronx Pi Sahne’de konserine girmemiz ile bütün düşüncelerim değişmişti.

‘Bir gün daha kalman uğruna bunca sefillik’ diyordu şuan spotify listemdeki şarkıda Ceylan Ertem. Son bir kaç gündür tekrar tekrar dinlediğim parçanın en sevdiğim versiyonunu da paylaşmadan edemiyorum.

29 Ağustos pazartesi günü Kadıköy Dorock XL ‘da sahne alacak Ceylan Ertem. Sevdiğinizle, arkadaşınızla bu etkinliğe gidin, kaçırmayın…

Bilet bilgileri için biletix

Ceylan Ertem Konseri Jolly Joker’de!

Etkinlik Haberleri Konser

Ceylan Ertem Konseri Jolly Joker’de!

Ceylan Ertem hayranları bu etkinlik sizin için… Ceylan Ertem 22 Ocak’ ta Jolly Joker İstanbul’ da olacak. 2006 yılında “Anima” adlı rock grubu ile kaydettiği Animsal albümüyle tanınan Ceylan Ertem

Bir Jolly Joker konseri ile daha sevenleriyle buluşacak. 22 Ocak Çarşamba günü saat 21:00 da başlayacak olan konserin bilet fiyatları; VIP 68 TL, Normal 34 TL.

Ceylan Ertem – Vazgeçtim

Ceylan Ertem ‘Sezen Aksu Tribute’ #HayalKahvesi

Etkinlik Haberleri Konser

Ceylan Ertem ‘Sezen Aksu Tribute’ #HayalKahvesi

Türkiye’nin güçlü vokallerinden Ceyl’an Ertem, Sezen Aksu şarkılarını 30 Ekim’de sizlerle Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde seslendirecek.

Sezen Aksu ve Onno Tunç birlikteliğinin 80’ler çocuklarında ve 90’lar gençliğinde bıraktığı izler nelerden ibaretti? Sarı Hüzün, simsiyah keder; kesinlikle! Bembeyaz boşvermişlik ve toz pembe eğlence; elbette!.. Bir devir muhteşemdi…
Sezen Aksu; pop şarkıcısı, şarkı yazarı, prodüktör. 10 single ve 27 albüm yayınladı, 30 yıllık meslek yaşamında 200’den fazla ödüle layık görüldü, albümleri otuz yılda 20 milyon satan şarkıları yüzü aşkın farklı yorumcu tarafından seslendirildi, 400’ü aşkın esere imza attı, 20’den fazla ülkede 1500’ün üzerinde konser verdi.

 

Kaynak: Biletix

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...