Etiket: harbiye cemil topuzlu

Turkcell Yıldızlı Geceler

Etkinlik Haberleri Konser

Turkcell Yıldızlı Geceler

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda birbirinden ünlü isimler sizlerle buluşacak.

2014 yılından beri Pera Event’in organizasyonuyla gerçekleşen Turkcell Yıldızlı Geceler ‘En Uzun Soluklu Konser Serisi’ olma geleneğini bu yıl da 27 konser ile yineleyecek. 28 Temmuz’da Zaz konseri ile açılışı yapılacak ve yerli – yabancı her müzik tarzından sanatçının sahne alacağı konserler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda yaz akşamlarını renklendirecek.

Kaynak: Biletix

Konserler Sayfasına Gitmek için Tıklayınız….

Harbiye Konserleri: ZAZ

Etkinlik Haberleri Konser

Harbiye Konserleri: ZAZ

28 Temmuz 2015 21:00

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, İstanbul

Buğulu sesi ve sıra dışı duruşuyla “En Beğenilen Fransız Şarkıcı” unvanının sahibi genç müzisyen Zaz, 28 Temmuz akşamı ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alıyor.

“Je Veux” parçasıyla uzun süre müzik listelerinde ilk sırada kalmayı başaran Fransız şarkıcı Zaz, 1980 yılında Fransa’da doğdu. Beş yaşından itibaren müzik teorisi, keman ve koro şarkıcılığı dersleri alan sanatçı; “Fifty Fingers” isimli blues grubuyla sahne hayatına ilk adımı attı. İlk keşif hikayesi de şarkıları kadar ilgi çeken Zaz, Paris sokaklarında verdiği canlı konserler sayesinde keşfedildi ve kısa süre içerisinde YouTube üzerinde rekorlar kıran videosuyla zirveye yükseldi.

3 yıl aradan sonra tekrar İstanbullu müzikseverler ile buluşmaya hazırlanan sanatçı, 2014’te çıkardığı son albümü Paris’ten ve sevilen parçalarından oluşan bir repertuvarla inanılmaz bir müzik şöleni yaşatacak.

Kaynak: Biletix

Dr.House / Hugh Laurie ile Blues 9 Temmuz’da Açıkhava’da

Etkinlik Haberleri Konser

Dr.House / Hugh Laurie ile Blues 9 Temmuz’da Açıkhava’da

“House” dizisini izleyenler başroldeki Hugh Laurie’yi bilirler.

Hugh Laurie oyuncu olmasının dışında aynı zamanda komedyen, yazar, yönetmen ve başarılı bir müzisyen. Laurie 21. İstanbul Caz Festivali kapsamında İstanbul’da sahne alacak. Blues tarzında söyleyen Laurie, şarkılarını seslendirmenin dışında konserlerinde gitar veya piano da çalıyor. Enerjisi yüksek ve neşeli sahne perfomansı sergileyen ve mütevazi bir müzisyen olan Laurie’yi blues severlere öneriyorum.

Konser 9 Temmuz çarşamba günü 21:30’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.

Bilet fiyatları 56 TL’lik öğrenci biletinden başlıyor en yüksek fiyat olan 375 TL’lik sahne önü bilete kadar ulaşıyor. Ancak şu an itibariyle düşük fiyat kategorisinde olan biletler tükenmiş olabilir. Gitmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Laurie dinlemeye değer bir müzisyen, pişman olmayacaksınız :)

 

hugh laurie

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...