Etiket: hayal kahvesi

Koray Candemir Beyoğlu Hayal Kahvesinde

Etkinlik Haberleri Konser

Koray Candemir Beyoğlu Hayal Kahvesinde

Uzun bir aradan sonra solo çalışmalarına başlayan Koray Candemir, Beyoğlu Hayal Kahvesinde

sevenleriyle buluşacak. 17 – 24 – 31 Ocak her Cuma Beyoğlu Hayal Kahvesinde dinleyicileriyle buluşacak olan Koray Candemir yeni ekibi ve repertuarıyla sahnede olacak.

Etkinliğin konser başlangıç saati ise 00:30’ dur. Sevenleriyle hasret giderecek olan Koray Candemir 2. Solo albüm çalışmalarına başlayacak. Etkinliğin bilet fiyatı şöyle: 34.50 TL.

Ceylan Ertem ‘Sezen Aksu Tribute’ #HayalKahvesi

Etkinlik Haberleri Konser

Ceylan Ertem ‘Sezen Aksu Tribute’ #HayalKahvesi

Türkiye’nin güçlü vokallerinden Ceyl’an Ertem, Sezen Aksu şarkılarını 30 Ekim’de sizlerle Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde seslendirecek.

Sezen Aksu ve Onno Tunç birlikteliğinin 80’ler çocuklarında ve 90’lar gençliğinde bıraktığı izler nelerden ibaretti? Sarı Hüzün, simsiyah keder; kesinlikle! Bembeyaz boşvermişlik ve toz pembe eğlence; elbette!.. Bir devir muhteşemdi…
Sezen Aksu; pop şarkıcısı, şarkı yazarı, prodüktör. 10 single ve 27 albüm yayınladı, 30 yıllık meslek yaşamında 200’den fazla ödüle layık görüldü, albümleri otuz yılda 20 milyon satan şarkıları yüzü aşkın farklı yorumcu tarafından seslendirildi, 400’ü aşkın esere imza attı, 20’den fazla ülkede 1500’ün üzerinde konser verdi.

 

Kaynak: Biletix

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...