Etiket: istanbul bisiklet yolları

“Bisiklet Evim” Bisiklet & Kafe

Mekan

“Bisiklet Evim” Bisiklet & Kafe

bisiklet evimBisiklet severler için sevimli çok yönlü bir mekan önerisinde bulunacağım. Benim gibi bisiklete binmeyi seven ve almayacak olsanız bile gidip bisiklet dükkanlarına göz atmayı orada zaman geçirmeyi seven biriyseniz önereceğim bir yer var :)

Bostancı’da “Bisiklet Evim” bike&cafe konseptiyle bisiklet severleri bekliyor. Farklı markalara ait bisiklet çeşitlerini, aksesuarları ve kıyafetleri bulabileceğiniz mekan aynı zamanda zaman geçirebileceğiniz bir kafeyi de içinde barındıyor. Bisikletle geçerken uğrayıp soluklanırken limonatanızı , kahvenizi yudumlayabileceğiniz ya da bisikletiniz tamir edilirken zaman geçirebileceğiniz kimsenin gelip de “Bisikletinizi olduğu yerden kaldırır mısınız dükkanın önünü kapatıyor da… “demediği sevimli bir mekan.  :)

Mekana girdiğiniz zaman ise sizi karşılayan güzel bir yazıyla karşılaşıyorsunuz: ” Bir küçük kutuda kutulanmış fikirlerle yaşamaya çalşıyorsun. Kutundan çık, kendini aş,bir hayat seç. Bisiklet sür .”  Büyük şehirlere, plazalara, kravatlara, gömleklere sıkıştırılıp kalmış kutu gibi hayatlarımızdan biraz olsun kafamızı kaldırıp özgürlüğe, rüzgara, bisiklete bakmamızı söylüyor bence. :)

 

Yolunuz düşmese de düşürün derim :)

bisiklet evimAdres: Prof.Dr.Ali Nihat Tarlan Cad. No:25/a

Tarif etmem gerekirse Bostancı Çarşısı’ndan Minibüs Caddesi’ne doğru çıkan cadde üzerinde sol tarafta kalıyor “Bisiklet Evim”. Bostancı-Dudullu minibüslerinin geçtiği cadde oluyor.

Facebook sayfası: https://www.facebook.com/BisikletEvim/info

 

İlkim Ecem Emre

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...