Etiket: malta

#Malta: Hem Tatil Hem Eğitim

Gezi Notları Meraklısına Fırsat Haberleri Yurtdışı Gezileri

#Malta: Hem Tatil Hem Eğitim

23493674605_4c59bc7067_oHavalar ısınmaya başlıyor ve bu da bizim için yazın geldiğinin habercisi niteliğinde. Bu yaz tatilinde siz ne yapmayı planlıyorsunuz bilmiyoruz ama bizim önerimiz Malta.

Malta Akdeniz’de yer alan bir adalar devletidir. Avrupa birliğinde yer alan Malta’ya Türkiye vatandaşları Schengen vizesiyle girebilmektedirler. Ülkemizden kalkan direkt uçak seferleriyle bu adalar devletine çok kısa bir zamanda ulaşmak mümkün. Su sporlarıyla ve 4 mevsim mükemmel iklimiyle tatilcilerin favori destinasyonlarından biri olan Malta aynı zamanda çok zengin bir kültüre sahiptir. Akdeniz’de yer alaması kültür olarak bize yakın olmasına neden olarak gösterilebilir. Emin olun gittiğinizde yemeklerini yabancılamayacaksınız. Yakın bir tarihe kadar İngiltere sömürgesinde bulunan Malta’nın ikinci resmi dili İngilizce’dir. Bu durum iletişimi de çok kolay hale getirmektedir. Dünya’nın en çok konuşulan yabancı dili olan İngilizce ülkemizdede çok sık konuşulmaktadır bu nedenle eğer siz de İngilizce konuşabiliyorsanız Malta’da iletişim kurarken hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz demektir. Ama İngilizcem mükemmel değil diyorsanız siz hiç dert etmeyin ve Malta’ya gidin. Çünkü Malta İngilizce öğrenmek için de ideal bir ülke. Dediğimiz gibi ülkenin ikinci resmi dili ingilizce olduğu için ülkede birbirinden iyi İngilizce dil okulları bulunmakta. Bu okulların başında gelen Maltalingua Dil Okulu profesyonel kadrosu ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş kurs programalarıyla sizi hedeflediğiniz İngilizce seviyesine getirmeye hazır. Konaklama için de öğrencilerine danışmanlık veren okul misafir aile yanı, hostel, otel ve özel dairelerde konaklama gibi bir çok konaklama seçeneği sunmaktadır. Konaklama konusunda danışmanlığın yanı sıra Maltalingua Dil Okulu sizlere Malta’daki sınırlı günlerinizi en verimli şekilde geçirmeniz için de etkinlikler hazırlamaktadır.Temel İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, meslekli İngilizce, IELTS Hazırlık ve özel kurslar olmak üzere sizlere birbirinden değişik bir çok kurs seçeneği sunmaktadır. Daha fazla ders almayı istediğiniz takdirde okuldan ek özel ders talep edebilir hedeflediğiniz İngilizce seviyesine bu yaz tatilinde ulaşabilirsiniz.

23411153951_0a4987b7f5_oModern bir şekilde düzenlenmiş klimalı sınıfları, terası , özel yüzme havuzu, dinlenme odası, sınırsız internet erişimli bilgisayar odaları, kütüphanesi ve öğrenci danışmanlığı için ayrılmış resepsiyon alanı ile Maltalingua dil okulu bu yaz sizleri bekliyor. Geç kalmadan Maltalingua dil okulunun sitesini ziyaret edin ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

Gezi Notları Yurtdışı Gezileri

#Malta: Tanıtım

Pek çok kişinin aklına Malta eriği tamlamasını getiren bir Akdeniz ülkesi Malta. Öncelikle Malta eriğinin orada yetişmediğini belirtmeliyim ki bunu öğrendiğimde nedense üzüldüm. Malta üç büyük, iki küçük adadan oluşan bir Avrupa Birliği ülkesi. Ayrıca Avrupa’da Büyük Britanya dışında İngilizce’nin resmi dil olduğu tek ülkedir.

Continue reading “#Malta: Tanıtım” »

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...