Etiket: seyahat fırsatları

Jollytur

Meraklısına Fırsat Haberleri

Jollytur

Havaların ısınmasıyla akıllarda oluşan ilk şey şüphesiz ki yaz mevsimi. Yaz mevsimi ile birlikte anılan bir diğer şey ise şüphesiz yaz tatili.

Pek çok çalışan yıllık izinlerini yaz tatillerinde harcamakta. Bu yaz tatilleri için güzel planlamalar yapmak da anlamına geliyor. Kimileri için bu tatiller evde dinlenmek anlamına gelse de çoğunluk tatilini deniz, kum ve güneş üçlüsünden yana kullanmakta.

Tercihini evlerinden yana kullananlar için tek yapmaları gereken işten eve gelmek ve birkaç gün boyunca evden dışarı çıkmamak. Ancak yıllık izinlerini ya da tatil günlerini dışarıda ya da otellerde geçirmek isteyenler için yapmaları gerekenler listesi biraz uzun. İlk olarak yapılması gereken nereye gidileceğine karar vermek. Ardından nerede nasıl ne şekilde konaklanılacak, konaklama şekli nasıl olacak bunlara karar verilmeli. Fakat tüm bu bahsettiklerimiz tabir-i caizse dile kolay. İstenilen yer ile tatil bütçesinin birbirini desteklemesi önemli. En azından benim için.

Geçen yaz tatilimi ev işlerinden uzak kalıp bir otelde geçirmeyi tercih etmiştim. Tabi bir süre için bu durum sadece tercihte kaldı zira kalmak istediğim oteller tatil bütçemi fazlası ile aşmaktaydı. O zamanlar Jollytur.com ile tanışmamıştım gerçi.  Masamın başında oturmuş elimde kâğıt kalem ile bütçe hesaplaması yaparken şans eseri bilgisayar ekranımda beliren bir reklama tıklamam ile jollytur.com’da buldum kendimi. Site içinde yurtiçi otellerinde konaklama imkânının yanı sıra yurtdışı otellerinde uygun fiyata konaklama imkânı da sunuyor olması tatil tercihlerimi gözden geçirmeme neden oldu. Vakit kaybetmeden sistem üzerinden üyelik alıp fırsatları incelemeye koyuldum. Jollytur konaklama imkânlarının  yanı sıra gemi turları ile de tatil tanımınızı genişletmekte. Site içerisinde yer alan seyahat planlayıcı ile size uygun tarihlerde nerede, kaç kişi olarak konaklayacağınızı kolaylıkla seçebiliyorsunuz. Yine site içerisinde yer alan acente bilgileri ile size en yakın acenteyi seçerek acente yetkililerinden yüz yüze bilgi almak mümkün. Ben gerek online gerekse acentelerindeki hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Kaliteli ve uygun fiyata tatil arayanlardansanız Jollytur tam size göre.

En Ucuz İstanbul – Adana Uçak Bileti

Meraklısına Fırsat Haberleri

En Ucuz İstanbul – Adana Uçak Bileti

Eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış şehirlerin başında gelen Adana, tarih tutkunları için oldukça keyifli geziler sunmaktadır. Bu gezilerin başında ise Anavarza Antik Kenti, Şar Antik Kenti, Misis Antik Kenti, Ayaş Antik Kenti gelmekte ve sonrasında ise tarımın en iyi yaylarına sahip olmaları ve bu yaylarının da başında Belemedik Yaylası, Akçatekir Yaylası, Pozantı Yaylası, Nemrun Yaylası, Horzum Yaylası gelmektedir. Aslında Adana her anlamı ile başlı başına bir tarih cenneti olması ve bunun yanında sizlere doğal zenginlikleri de sunmasından dolayı, özellikle son yıllarda artan bir turist sayısına ev sahipliği yapmaktadır. Adana’nın tarihini en iyi gözlemlemek için, özellikle gitmeniz gereken yerler ise Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Atatürk Evi, Adana Etnografya Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Adana’nın başlıca müzeleri olup, aslında sizlere her köşe başında tarihi en iyi şekilde inceleyebilirsiniz. Adana’nın sanayi anlamında Türkiye’nin en iyi şehirlerinden olması ve onun yanında tarım konusunda da ileri seviyede olmasından dolayı, insanların yoğun ilgisini çekse de, bir diğer en iyi özelliği ve dünyada duyulmasına sebep olan en bilindik kültürü ise, yemek kültürü olmaktadır. Özellikle Adana kebap ile dünyanın neredeyse her yerinde, bir Türk restoranının bulunmasına sebep olan ve bununla beraber insanlara bu eşsiz lezzeti tüketmeleri ve tanıtmaları da, ülkemiz için önemli bir rol oynamaktadır. Adana’nın insanları da bu değerlerin tamamını yakalamış ve tarihi ile, sanayisi ile, tarımı ile, doğal güzellikleri ile birlikte insanları da oldukça sıcak yapıda olmalarından dolayı, bir çok yerli ve yabancı turist için Adana, harika bir güzelliği sunmaktadır. Bizde sizlerde bu nedenle iyi bir Türkiye gezisi için ilk yada son durağınızın Adana olması gerektiği ile ilgili iyi bir tavsiyemiz bulunmakta ve bu tavsiye ile birlikte, sizlerde bu muazzam şehirde uzun bir süre tatil keyfi yapabilirsiniz. Özellikle İstanbul Adana uçak bileti fiyatlarının uygun olması veya erken rezervasyon imkanları ile insanların en ucuz şekilde Adana Uçak Bileti satın almalarından dolayı, gezginler için Türkiye turu atmak oldukça keyifli bir hale gelmiştir.

En Ucuz İstanbul Adana Uçak Bileti

İstanbul Adana uçak bileti için ilk tercihlerini bir çok kişinin Türk Hava Yolları ile yapmasından dolayı, sizlere erken rezervasyon imkanlarını kaçırmış olsanız bile ucuz bir şekilde Türk Hava Yolları uçak bileti almanızı sağlamak için, satış ofislerini değil, anlaşmalı kurumlarından bilet almanızı öneriyoruz.

adana uçak bileti

İstanbul Adana Ucuz Uçak Bileti Satın Almak

Bu kurumlar içerisinde en dikkat çekicisi ise www.enucuzucakbilet.org firması olması nedeni ile sizlerde siteden yada 444 37 17 telefon numaralarından İstanbul Adana uçak bileti alma işlemlerinizi sadece üç adımda ve iki dakikada yapabilir ve en kısa sürede harika bir yurt içi gezisine çıkabilirsiniz

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...