Etiket: sirt çantası

#Londra: Bulutlar şehrine seyahat

Gezi Notları Yurtdışı Gezileri

#Londra: Bulutlar şehrine seyahat

Resim 243Londra deyince herkesin aklına yılın çoğu ayında gri olan gökyüzü, ansızın bastıran yağmur ve birden açan güneş gelir. Şemsiye olmadan, sokaklarında gezmek büyük bir risk almaktır Britanya’nın muhteşem başkentinde. Fakat güneş birden öyle sıcacık yapar ki içinizi mutlulukla yürümeye devam edersiniz, Hyde Park’ın yeşilleri arasında.

Dünyanın beş merkezinden biri olan Londra’da gezilecek yerler oldukça fazla. Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı, Westminster Sarayı, Big Ben, Tower Bridge, Marble Arch, Piccadily Circus,  London Eye, Victoria and Albert Museum, British Museum, Barbican Centre ve Natural History Museum mutlaka görmeniz gereken bu yerlerin başında geliyor. Gelişmiş metro sistemiyle kentteki her bölgeye kolayca ulaşmak mümkün.

Continue reading “#Londra: Bulutlar şehrine seyahat” »

Doğada Malzeme Listesi #trekking

Gezi Tüyoları

Doğada Malzeme Listesi #trekking

trekking-002
Quelle: www.portalsaofrancisco.com.br

Doğa yürüyüşleri ve kamp gibi etkinliklerde birçok malzemeye ihtiyaç duyarsınız. Bak beni dinleyin “Ya bunlar benim ne işime yarayacak idare ederiz işte 2 gün” demeyin.  Aşağıda temel anlamada işlerinizi kolaylaştırabilecek malzemelerin listesini oluşturmaya çalıştım ancak unutmayın ki gideceğiniz coğrafyaya ve yapacağınız etkinliklere göre faklı malzemelere ihtiyacınız olabilir.

Continue reading “Doğada Malzeme Listesi #trekking” »

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...