Etiket: sürdürülebilir yaşam

Sürdürülebilir Yaşam Filmleri Festivali

Etkinlik Haberleri Sinema

Sürdürülebilir Yaşam Filmleri Festivali

Başka bir bakış açısıyla bakmamızı sağlayabilecek bir festival…SYFF_POSTER_15.10_2      Doğaya bakışımızı, doğadaki duruşumuzu değiştirebilecek filmlerle “Sürdürülebilir Yaşam Filmleri Festivali” 7-8-9 Kasım tarihlerinde İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Çanakkale, Diyarbakır, Hopa, İzmir ve Trabzon’da aynı anda gerçekleşecek.Sürdürülebilir bir yaşamın aslında mümkün olabileceğini sadece bakış açımızı ve davranışlarımızı değiştirmemiz gerektiğini göstermeye çalışan belgeseller izleyiciyle buluşacak.

Farklı adreslerde gösterilecek olan filmlerin programı için:     http://www.surdurulebiliryasam.org/festival-2014/salonlar-ve-program

Sürdürülebilir bir yaşam mümkün…

 

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 20-22 Aralık 2013

Etkinlik Haberleri Sinema

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 20-22 Aralık 2013

“Yaşamı çoğaltmak için” diyerek yola çıkan Sürüdürülebilir Yaşam Kolektifi’nin ön ayak olduğu “Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali” başladı.

SYFF2013LOGO_y

Kentsel dönüşüm, küresel ısınma, ekoloji gibi bir çok konuyu ele alan farkındalık yaratmaya “Biz ne yapıyoruz da dünya bu hale geldi?” dedirten filmler izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmler arasında 8 dakika olan da var 80 dakika olan da… Hangisini izlemek isterseniz programdan seçmeniz mümkün. Filmlerle beraber konuşmacıların da yer alacağı festival sürdürülebilirliğe bütün bir bakış atmayı amaçlıyor.

Sürdürülebilir bir yaşamın mümkün olduğunu göstermeye çalışan filmleri  20-22 Aralık 2013 tarihlerinde İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi, Kadir Has Üniversite’si ve Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali

Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi de neymiş diyorsanız işte web sayfaları:

http://www.surdurulebiliryasam.org/

Filmlerle ilgili bilgi almak için:

http://www.surdurulebiliryasam.org/surdurulebilir-yasam-film-festivali-2013-filmleri/

Mekan programlarını öğrenmek için:

http://www.surdurulebiliryasam.org/surdurulebilir-yasam-film-festivali-2013-filmleri/

İyi seyirler!

 

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...