Mekan

My Pizza: Dilim dilim pizza

My PizzaKadıköy’de atıştırmalık bir şeyler mi arıyorsun? Acelen var ya da çok para harcamadan yemek mi yemek istiyorsun? O halde önerim: My Pizza.

Bahariye’den Moda’ya doğru çıkarken sağ koldaki kiliseden sağdaki sokağa girince hemen solda; Kadife Sokak’tan Agapia Meyhanesi’ni geçince soldaki sokağa girip dört yolu geçince de sağda kalıyor. Ufacık tefecik bir kaç küçük mekan var sokakta yanyana. Bunlardan biri My Pizza.

Dilim pizza konsepti olan mekanda bir sürü çeşit pizzadan istediğinizi seçiyorsunuz mekan sahibi ise içeride pizzaları yapıyor ve siz de afiyetle pizzanızı yiyorsunuz. Kaç dilim isterseniz o kadar yiyorsunuz. Öyle koskoca bir pizzayı tek başınıza bitirmeniz gerekmiyor. Dilim olarak alırsanız fiyatı 3,5 TL , normal pizza isterseniz de 14 TL’den başlıyor fiyatlar. Kilisenin hemen yanına koydukları küçük masa ve sandalyelerde oturup yemeğinizi yiyebilirsiniz. Lezzet olarak gayet başarılı bence, istediğiniz pizza için hamuru hemencecik açıp tazecik malzemelerle pişitiyorlar. Kadıköy’de takılanlar bir kez denemeli.

Mekanın facebook sayfası: https://www.facebook.com/mypizzas?fref=ts

Adres: Caferağa Mh. Dr. İhsan Ünlüer Sk. No:12/B Kadıköy

Afiyet olsun :)

İlkim Ecem Emre

My Pizza

 

 

 

Gezmeyi seven biri işte....

Leave a Comment

error: Upps Yanlış Yerdesiniz...